Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року

Під час зустрічі з Високим представником ЄС Жозепом Боррелем Україна та ЄС домовилися провести наступне засідання Ради асоціації у грудні цього року. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 2 жовтня.

"Вступ до Європейського Союзу — наша пріоритетна мета, і ми спільно, злагоджено та наполегливо працюємо, аби якнайшвидше втілити її в життя", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр-міністр повідомив, що на зустрічі обговорили інтеграцію в ЄС та чотирирічну програму Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро.

Як повідомлялось раніше, Кулеба обговорив із главою МЗС Нідерландів створення спеціального трибуналу.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті