Україна та ЄС проведуть наступне засідання Ради асоціації в грудні цього року

Під час зустрічі з Високим представником ЄС Жозепом Боррелем Україна та ЄС домовилися провести наступне засідання Ради асоціації у грудні цього року. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 2 жовтня.

"Вступ до Європейського Союзу — наша пріоритетна мета, і ми спільно, злагоджено та наполегливо працюємо, аби якнайшвидше втілити її в життя", - зазначив Шмигаль.

Також прем'єр-міністр повідомив, що на зустрічі обговорили інтеграцію в ЄС та чотирирічну програму Ukraine Facility обсягом 50 млрд євро.

Як повідомлялось раніше, Кулеба обговорив із главою МЗС Нідерландів створення спеціального трибуналу.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті