Україна та Італія почали переговори про угоду щодо гарантій безпеки

Україна 28 листопада розпочала перший раунд переговорів із Італією щодо двосторонньої угоди про гарантії безпеки, як це передбачено спільною декларацією країн G7. Про це 28 листопада повідомила пресслужба Офісу президента.

Українську переговорну групу очолив заступник керівника ОП Ігор Жовква.

За його словами, Україна вже розпочала двосторонні консультації з усіма країнами G7, включно з Італією. Саме Італія головуватиме в "Групі семи" наступного року.

"Ми цінуємо значний внесок наших італійських друзів у захист України та наближення спільної перемоги. Надання Італією гарантій безпеки Україні стане важливим кроком до наближення членства нашої держави в ЄС і НАТО", - наголосив він.

Учасники переговорів обговорили підходи до наповнення і формату майбутньої двосторонньої угоди, а також узгодили графік подальшої комунікації.

Як повідомлялося, 12 липня лідери "Великої сімки" оголосили, що погодили декларацію про гарантії безпеки для України. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті