Україна розглядатиме й інші типи літаків для посилення ВПС - Ігнат

Україна розглядатиме для посилення спроможностей Повітряних Сил не тільки F-16, а й інші літаки. Про це 4 липня в ефірі національного телемарафону заявив речник ЗС ЗСУ Юрій Ігнат.

"Я не можу нічого сказати про F-18, але Україна розглядала і розглядатиме надалі й інші типи авіаційної техніки, які могли б посилити бойові можливості авіації Повітряних сил", - заявив він.

При цьому саме F-18 цілком імовірний як другий тип літака на озброєнні України. Ігнат зазначив, що всі запити щодо авіації від України вже сформовані.

Речник Повітряних Сил зазначив, що F-16 є легким багатоцільовим літаком з одним двигуном. Двомоторні ж літаки, такі як F-18, F-15 і Eurofighter Typhoon можуть дати Силам оборони додаткові можливості. Зокрема за рахунок більшого радіусу дії та більшого озброєння.

"Але на даному етапі ми не можемо розпорошувати всі сили і засоби, коли ми ведемо бойові дії. Ми визначилися з тим літаком, який може швидше прийти, забезпечити нам перевагу в повітрі і надати підтримку наземним військам. Це літак F-16, який є де взяти і ми можемо його освоїти в короткі терміни", - додав Ігнат.

Нагадаємо, раніше в МЗС розповіли, чи зрушило з мертвої точки навчання українських пілотів на винищувачах F-16.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті