Україна попросила у Італії засоби захисту від хімічної та ядерної зброї

Міністр оборони Італії Гвідо Крозетто заявив, що українські колеги звернулися до нього із проханням надати засоби захисту від ядерної, хімічної та біологічної зброї. Про це чиновник згадав в ході свого виступу під час урядового засідання, - повідомляє MeteoWeb.

"Україна останніми днями звернулася до Італії з проханням про засоби захисту від ядерної зброї, біологічної та хімічної. Ми, як Італія, надамо їм разом із цивільною допомогою, генераторами, ковдрами, вони менш варті інформації, ніж танки, але вони також викликають більше занепокоєння. Ми ухвалили шостий указ про допомогу Україні і це ті матеріали, які ми надішлемо", - сказав Крозетто.

Як повідомлялося раніше, США впевнені, що росія зможе зібрати сили для наступу лише до травня

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті