Україна мусить ініціювати кардинальні зміни статуту ООН, бо міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує - Лубінець

Міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує, і саме Україна повинна бути ініціатором кардинальних змін статуту ООН. Про це заявив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець в інтерв’ю LB.ua, опублікованому 3 липня.

"Міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує, – сказав Лубінець. – Її треба напрацьовувати. Саме тому Україна повинна бути ініціатором кардинальних змін статуту ООН".

Він уточнив, що треба започаткувати нову організацію, альтернативу Міжнародному комітету Червоного Хреста.

"Подивіться мої публічні заяви, я максимально жорстко критикую. Так і кажу: у нас купа міжнародних інституцій, але немає такої організації, яка може допомогти мені зараз повернути цивільних, повернути дітей, – сказав омбудсмен. – Я публічно заявляю про те, що, на мій погляд, міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує. Її треба напрацьовувати".

Раніше повідомлялось, що Лубінець заявив: Передача росією Угорщині 11 військовополонених – це старт інформаційної спецоперації проти України.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті