Україна мусить ініціювати кардинальні зміни статуту ООН, бо міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує - Лубінець

Міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує, і саме Україна повинна бути ініціатором кардинальних змін статуту ООН. Про це заявив уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець в інтерв’ю LB.ua, опублікованому 3 липня.

"Міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує, – сказав Лубінець. – Її треба напрацьовувати. Саме тому Україна повинна бути ініціатором кардинальних змін статуту ООН".

Він уточнив, що треба започаткувати нову організацію, альтернативу Міжнародному комітету Червоного Хреста.

"Подивіться мої публічні заяви, я максимально жорстко критикую. Так і кажу: у нас купа міжнародних інституцій, але немає такої організації, яка може допомогти мені зараз повернути цивільних, повернути дітей, – сказав омбудсмен. – Я публічно заявляю про те, що, на мій погляд, міжнародної системи захисту прав людини у світі не існує. Її треба напрацьовувати".

Раніше повідомлялось, що Лубінець заявив: Передача росією Угорщині 11 військовополонених – це старт інформаційної спецоперації проти України.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті