Україна має зброю, яка дозволяє знищувати цілі на території РФ – Данілов

Україна має в своєму розпорядженні зброю власного виробництва, яка може вражати цілі на території росії. Про це 7 лютого повідомляє CNN із посиланням на заяву секретаря РНБО Олексія Данілова.

"Щодо російської території, то нам ніхто не забороняє знищувати цілі зброєю українського виробництва. У нас є така зброя? Так, є", - сказав він.

Таким чином Данілов прокоментував заборону з боку західних країн на використання їхньої зброї проти російських окупантів на території РФ.

Нагадаємо, раніше секретар РНБО повідомляв, що Україна не має жодних заборон по ударах по території росії.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті