Україна має право вбити путіна, якщо з’явиться можливість — Зеленський

Україна має повне право захищати свої землі і ліквідувати диктатора путіна. Про це президент Зеленський заявив в інтерв'ю The Sun.

"Це війна, і Україна має всі права захищати нашу землю", - відповів Зеленський на запитання, чи ризикне Україна вбити диктатора путіна.

Однак президент відмовився відповісти на запитання, чи причетна Україна до замахів на колаборантів та російських чиновників на тимчасово окупованих територіях та у РФ.

"Я не можу обговорювати з вами жодних спецоперацій української розвідки, Служби безпеки чи якихось спецслужб. Є певні моменти, які ми не обговорюємо. Не тільки всередині Росії, є речі, які ми не обговорюємо на наших тимчасово окупованих територіях", - зазначив президент.

Як повідомлялось раніше, Зеленський озвучив кроки, необхідні для закінчення гарячої стадії війни.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті