Україна і Польща запустять єдині пункти пропуску на кордоні

Україна і Польща запустять на кордоні єдині пункти пропуску, щоб прискорити перетин кордону. Про це 31 березня в інтерв'ю на платформі Rise Ukraine заявив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач.

"Ми працюємо з польською стороною щодо підписання Угоди про спільний кордон, коли в нас є єдиний пункт пропуску, і нам не потрібно проходити його двічі", - повідомив чиновник.

Деркач зазначив, що зараз для перетину українсько-польського кордону потрібно пройти контроль з боку обох країн. Єдиний пункт пропуску значно пришвидшить перетин кордону.

"Тобто колеги з Польщі, наприклад, будуть на нашій території, і це буде один проїзд. Або наші колеги будуть на території Польщі. Це значно прискорить процес", - заявив заступник міністра інфраструктури.

Сама угода з польською стороною вже "координаційно погоджена". Тепер ще має бути підготовка фінального тексту і сама ратифікація. Уже після цього необхідно буде визначити перші пункти пропуску, де будуть введені єдині кордони.

Деркач зазначив, що єдиний прикордонний контроль планується запровадити з Угорщиною та Словаччиною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна відновила дві залізничні ділянки на кордоні з Польщею.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті