Україна і Польща запустять єдині пункти пропуску на кордоні

Україна і Польща запустять на кордоні єдині пункти пропуску, щоб прискорити перетин кордону. Про це 31 березня в інтерв'ю на платформі Rise Ukraine заявив заступник міністра інфраструктури Сергій Деркач.

"Ми працюємо з польською стороною щодо підписання Угоди про спільний кордон, коли в нас є єдиний пункт пропуску, і нам не потрібно проходити його двічі", - повідомив чиновник.

Деркач зазначив, що зараз для перетину українсько-польського кордону потрібно пройти контроль з боку обох країн. Єдиний пункт пропуску значно пришвидшить перетин кордону.

"Тобто колеги з Польщі, наприклад, будуть на нашій території, і це буде один проїзд. Або наші колеги будуть на території Польщі. Це значно прискорить процес", - заявив заступник міністра інфраструктури.

Сама угода з польською стороною вже "координаційно погоджена". Тепер ще має бути підготовка фінального тексту і сама ратифікація. Уже після цього необхідно буде визначити перші пункти пропуску, де будуть введені єдині кордони.

Деркач зазначив, що єдиний прикордонний контроль планується запровадити з Угорщиною та Словаччиною.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна відновила дві залізничні ділянки на кордоні з Польщею.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті