Україна відновила 2 залізничні ділянки на кордоні з Польщею

Україна відновила дві залізничні ділянки на кордоні з Польщею. Про це 17 лютого у Facebook повідомив міністр інфраструктури та регіонального розвитку Олександр Кубраков.

"Відновили ще дві залізничні ділянки на кордоні з Польщею: Держкордон – Старжава – Хирів – Нижанковичі – Держкордон (лінія 102) та Хирів – Самбір", - повідомив чиновник.

За словами віце-прем'єр-міністра, для цього було відремонтовано близько 70 кілометрів колій та оновлено 10 мостів. Також "Укрзалізниця" відремонтувала вокзальну інфраструктуру та пасажирські платформи у Хирові, Нижанковичах та Старжаві.

"Всі роботи були виконані в рекордні терміни – менше, ніж за рік. Завдяки завершенню цих проєктів ми суттєво наростимо пропускну спроможність нашого західного кордону, зокрема його ключового напряму – польського", - написав Кубраков.

Таким чином, Україні вдасться збільшити логістичні шляхи для транспортування міжнародної допомоги і дозволить прискорити практичну інтеграцію нашої країни в європейський ринок. Так, кількість пар поїздів до країн Європи на добу у перспективі може сягнути 14.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що росіяни показали пошкодження залізничної інфраструктури в окупованому Іловайську.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті