Україна достроково заповнила сховища природним газом для опалювального сезону

Україна достроково виконала план із наповнення сховищ природним газом для проходження опалювального сезону. Про це повідомило Міненерго у своєму телеграм-каналі з посиланням на міністра Енергетики Германа Галущенко 19 вересня.

"Станом на 19 вересня загальний обсяг природного газу в підземних сховищах сягнув 14,7 млрд кубометрів. Отже, план Кабінету Міністрів України з досягнення показника прогнозного балансу природного газу у сховищах, необхідного для проходження опалювального сезону, вдалося виконати достроково", - зазначається у повідомлені.

Також міністр енергетики додав, що вся енергетична та нафтогазова галузь активно готується до опалювального сезону, який буде проходити в умовах російських атак, а накопичення газу у сховищах із випередженням графіка  - важливий внесок у забезпечення енергетичної безпеки країни.

Як повідомлялось раніше, відключень світла з 1 жовтня в Україні не планують.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті