Угорщина відреагувала на заяву СБУ щодо заборони виїзду Порошенка

Відмова у виїзді за кордон екс-президенту Петру Порошенку є ще одним свідоцтвом того, що Україна не готова до вступу до Європейського союзу. Про це заявив представник уряду Угорщини Золтан Ковач у соцмережі Х.

"У відповідь на заяву, оприлюднену на сайті Служби безпеки України: Угорщина не бажає брати будь-яку участь у внутрішньополітичній боротьбі президента Зеленського.

Такі новини і подібні політичні чистки - це ще одна вказівка, що Україна поки що не готова до членства в Європейському союзі", - написав Ковач.

Як повідомлялось раніше, у СБУ пояснили, чому не випустили Порошенка з країни.

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті