У СБУ пояснили, чому не випустили Порошенка з країни

У Службі безпеки України заявили, що отримали контррозвідувальні дані, за якими п'ятий президент України та нардеп Петро Порошенко мав провести зустріч з прем'єром Угорщини Віктором Орбаном. Про це у Телеграм повідомив пресцентр СБУ.

Як зазначають у спецслужбі, росія планувала використати це та інші подібні зустрічі у якості інформаційно-психологічних спецоперацій проти України.

"СБУ та розвідувальні органи України отримали інформацію про підготовку провокацій на міжнародній арені з боку російських спецслужб, спрямованих проти України. Головна мета ворога - знизити підтримку іноземних партнерів та спробувати розколоти українське суспільство зсередини", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, прикордонники затримали на "гарячому" 12 порушників кордону. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті