У СБУ пояснили, чому не випустили Порошенка з країни

У Службі безпеки України заявили, що отримали контррозвідувальні дані, за якими п'ятий президент України та нардеп Петро Порошенко мав провести зустріч з прем'єром Угорщини Віктором Орбаном. Про це у Телеграм повідомив пресцентр СБУ.

Як зазначають у спецслужбі, росія планувала використати це та інші подібні зустрічі у якості інформаційно-психологічних спецоперацій проти України.

"СБУ та розвідувальні органи України отримали інформацію про підготовку провокацій на міжнародній арені з боку російських спецслужб, спрямованих проти України. Головна мета ворога - знизити підтримку іноземних партнерів та спробувати розколоти українське суспільство зсередини", - йдеться у повідомленні. 

Як повідомлялося, прикордонники затримали на "гарячому" 12 порушників кордону. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті