Угорщина відреагувала на заяву СБУ щодо заборони виїзду Порошенка

Відмова у виїзді за кордон екс-президенту Петру Порошенку є ще одним свідоцтвом того, що Україна не готова до вступу до Європейського союзу. Про це заявив представник уряду Угорщини Золтан Ковач у соцмережі Х.

"У відповідь на заяву, оприлюднену на сайті Служби безпеки України: Угорщина не бажає брати будь-яку участь у внутрішньополітичній боротьбі президента Зеленського.

Такі новини і подібні політичні чистки - це ще одна вказівка, що Україна поки що не готова до членства в Європейському союзі", - написав Ковач.

Як повідомлялось раніше, у СБУ пояснили, чому не випустили Порошенка з країни.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті