Угорщина погрожує приєднатися до санкцій проти РФ, якщо Путін відмовиться від перемир'я в Україні

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, який раніше називав санкції Євросоюзу проти РФ «сміховинними» і провальними, - повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на британське видання The Telegraph.

Глава угорського МЗС зазначив, що Будапешт може ухвалити рішення про приєднання до антиросійських санкцій, якщо президент США Дональд Трамп вирішить реалізувати свою погрозу про удар по російській економіці.

Наприкінці березня Трамп пригрозив запровадити вторинні санкції на всю російську нафту, якщо Путін перешкоджатиме припиненню вогню і зірве мирну угоду.

«Наше рішення визначатиметься обставинами в майбутньому», - зазначив Сійярто в аналітичному центрі Королівського інституту оборонних досліджень у Лондоні.

Як повідомлялося, Угорщина заблокувала процес вступу України до Євросоюзу і висунула додаткові умови.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті