"Угода про лояльність". МВС РФ пропонує впускати іноземців до Росії за умови відмови від критики влади та поваги до "цінностей"

МВС Росії пропонує ввести поняття "угода про лояльність" для іноземних громадян, які в'їжджають на територію РФ. Про це пишуть російські ЗМІ з посиланням на підготовлений відомством законопроект.

Як випливає з проєкту закону, іноземцю, який в'їжджає в Росію, у період перебування на території РФ заборонено "дискредитувати в будь-яких формах зовнішню і внутрішню державну політику РФ, органів публічної влади та їхніх посадових осіб". 

Іноземець не повинен "зловживати правом на свободу інформації". Мається на увазі заборона на "поширення відомостей, спрямованих на применшення... конституційно значущих моральних та інших цінностей, зокрема уявлень про шлюб як союз чоловіка і жінки, на пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків".

Під заборону потрапляє також "спотворення історичної правди про подвиг радянського народу під час захисту Вітчизни та його внесок у перемогу над фашизмом".

Законопроектом передбачається, що іноземцям також буде заборонено виявляти неповагу до традиційних російських духовно-моральних цінностей.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті