UAnimals вивезли з Донеччини 14 тварин під мінометним вогнем

Команда UAnimals вивезла з Донеччини 14 тварин під мінометним вогнем. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці організації.

Команда поїхала на Донеччину в міста і села на межі червоної зони. 

"UAnimals вивезли з Донеччини 14 тварин під мінометним вогнем.Кожен рейс у прифронтові області складний і небезпечний. А наша команда долає тисячі кілометрів задля порятунку твари", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що чотирьох цуценят з Нью-Йорка евакуювали до притулку на Кропивниччині.  Військові попросили їх також евакуювати шість собак з Авдіівки. 

Також  опубліковано відео, де чутно  звуки вибухів і спроби ворога поцілити в евакуаційну автівку.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті