У ЗСУ підтвердили удар по окупантах в Оленівці: ліквідовано 19, поранено 12 військовослужбовців

Удар по окупантах під час нагородження в окупованій Оленівці на Донеччині 27 лютого підтвердили в ЗСУ 29 лютого. Про це повідомив Телеграм-канал "Оперативний ЗСУ"

"Офіційно! ЗСУ завдали ракетного удару по скупченню російських військ в Оленівці Донецької області за допомогою українських реактивних систем залпового вогню", - сказано в повідомленні.

За попередніми даними, втрати ворога внаслідок удару є такими: 19 ліквідованих російських окупантів, зокрема заступник командира російського військового підрозділу та 12 поранених загарбників, зокрема командир цього підрозділу.

Раніше повідомлялось, що в Оленівці на Донеччині під час шикування окупантів-морпіхів для нагородження "прилетіло".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті