У Оленівці на Донеччині під час шикування окупантів-морпіхів для нагородження "прилетіло": ліквідовано 19 загарбників

Удар по місцю збору особового складу 155-ї окремої бригади морської піхоти (в/ч 30926, Владивосток) РФ в окупованій Оленівці на Донеччині зафіксовано вчора, 27 лютого. Про це пишуть у сегменті соцмереж окупантів і місцевих пабліках.

"Удар по 155 ОБрМП. Знову побудова. Учора, 27.02.2024, близько 19:00 було завдано удару по місцю збору особового складу 155-ї окремої бригади морської піхоти (в/ч 30926, Владивосток) у н.п. Оленівка, Донецька область", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що командування проводило шикування на честь нагородження окремих військовослужбовців бригади, які відзначилися в "СВО".

"Удар було завдано двома ракетами РСЗВ "HIMARS". Внаслідок удару 19 військовослужбовців бригади загинуло, ще 12 отримали поранення", - йдеться в повідомленні.

Також називаються деякі імена загиблих: Кожухов Роман, підполковник, заступник командира бригади; Абілов Олександр, майор; Шахманов Наіль, капітан. Командир 155 ОБрМП полковник Михайло Гудков - поранений.

У повідомленнях йдеться про те, що "командування було обізнане про роботу ворожого в розвідувального БПЛА в їхньому районі, однак цю інформацію проігнорувало".

Окупанти також журяться, що "захід проводився біля пам'ятника невідомому солдату Великої Вітчизняної війни. Пам'ятник зруйнований".

У повідомленнях втрати окупанти дещо різняться, офіційного підтвердження поки що не було.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті