У зруйнованому Лисичанську на місці демонтованого пам’ятника АТОвцям рашисти встановили пам’ятник Ворошилову

В окупованому й практично зруйнованому Лисичанську рашисти на місці демонтованого ними пам’ятника АТОвцям встановили пам’ятник Ворошилову – поплічнику Сталіна. Відповідне відео, зняте окупантами, розмістив журналіст Олексій Артюх у своєму Телеграм-каналі 20 березня.

"В Лисичанську встановили пам'ятник поплічнику Сталіна Клименту Ворошилову, – повідомив Артюх. – Відкривав його ватажок місцевої окупаційної адміністрації Андрій Скорий". 

Уточнюється, що у 2020 році на цьому місці відкрили пам'ятник добровольцям антитерористичної операції.

"Його росіяни демонтували, коли окупували місто", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що в окупованому Сєвєродонецьку припинила роботу амбулаторія – тут тепер можна лише забрати власну картку.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті