Амбулаторія в Сєвєродонецьку припинила роботу – тут тепер можна лише забрати власну картку

Амбулаторія №2 в окупованому Сєвєродонецьку на Луганщині припинила роботу – замість отримання медичних послуг тут тепер можна лише забрати власну картку. Відповідні фото розмістив Телеграм-канал "Сєвєродонецьк. Донбас" 18 березня.

"Амбулаторія в Сєвєродонецьку. Не працює, – сказано в повідомленні. – Схоже, що навіть принтерів вже немає, не рахуючи медичного обладнання. Окупанти вже вивезли абсолютно все обладнання".

Україна, Луганська область, Сєвєродонецьк, березень 2023 року

Раніше повідомлялось, що на Новопсковщині в Луганській області переходять на триденний робочий тиждень, а в РЕС вже кілька місяців не отримують зарплату.

Статті

Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Всі статті