На Новопсковщині в Луганській області переходять на триденний робочий тиждень, а в РЕС вже кілька місяців не отримують зарплату – ОВА

В окупованому вже рік екс-Новопсоквському районі Луганської області (після адмінреформи увійшов до складу Старобільського) співробітники комунальних і бюджетних установ переходять на триденний робочий тиждень. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 17 березня.

"Тим часом, невдоволені з’являються на Новопсковщині, яка під окупацією вже рік, – сказано в повідомленні. – Ті, хто пішов працювати в комунальні установи загарбників, зокрема, у РЕС, вже декілька місяців не отримують зарплату".

Зазначається, що, крім того, нещодавно працівникам таких установ повідомили, що вони переходять на триденний робочий тиждень.

"Звісно, пропорційно знизиться і оплата праці", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині поліцейські задокументували загибель дитини, чергові руйнування, "віджим" авто. Розшукуються четверо зниклих.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті