На Новопсковщині в Луганській області переходять на триденний робочий тиждень, а в РЕС вже кілька місяців не отримують зарплату – ОВА

В окупованому вже рік екс-Новопсоквському районі Луганської області (після адмінреформи увійшов до складу Старобільського) співробітники комунальних і бюджетних установ переходять на триденний робочий тиждень. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 17 березня.

"Тим часом, невдоволені з’являються на Новопсковщині, яка під окупацією вже рік, – сказано в повідомленні. – Ті, хто пішов працювати в комунальні установи загарбників, зокрема, у РЕС, вже декілька місяців не отримують зарплату".

Зазначається, що, крім того, нещодавно працівникам таких установ повідомили, що вони переходять на триденний робочий тиждень.

"Звісно, пропорційно знизиться і оплата праці", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що на Луганщині поліцейські задокументували загибель дитини, чергові руйнування, "віджим" авто. Розшукуються четверо зниклих.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті