У Зеленського висунули Росії зустрічні умови для припинення війни: виведення військ і покарання військових злочинців

Вимоги до України, які РФ висунула для припинення агресії, підтверджують юридичну і фактичну недієздатність російського керівництва. Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у Твіттері, відреагувавши на заяву РФ про капітуляцію України.

"Вимоги Росії» вустами МЗС #Рф швидше підтверджують юридичну й фактичну недієздатність російського керівнитва. Тому реалістичні лише «зустрічні умови України»... Негайне виведення всіх військ із суверенної території України. Остаточне визнання того, що #СРСР розпався й пострадянські країни мають увесь обсяг суверенітету. Видача воєнних злочинців й авторів війни. Закріплення зони демілітаризації (буферної зони) на території Рф. Скорочення наступальної зброї (ракет підвищеної дальності). Міжнародна конференція з організації контролю над ядерним арсеналом Рф. Юридично зафіксована програма репараційних виплат, включно з добровільною відмовою від арештованих в інших країнах російських активів на користь України...", - написав Подоляк.

Раніше  заступник глави МЗС РФ Михайло Галузін дав інтерв'ю російським пропагандистам, в якому озвучив "умови" для нібито припинення агресії РФ проти України. Він сказав, що Україна має "припинити бойові дії", капітулювати, відмовитись від західних озброєнь, євроатлантичної інтеграції, а також визнати окупацію частини українських територій. Окрім цього, Галузін повторив звичні наративи пропаганди кремля про "утиск православ'я та російської мови".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті