У Зеленського відреагували на вибух статуетки в Петербурзі, яка вбила Z-військора Владлена Татарського

Питання, коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби в РФ було питанням часу,. Про це заявив у Твіттер радник голови Офісу президента Михайло Подоляк 2 квітня, коментуючи вибух у Санкт-Петербурзі, у результаті якого загинув так званий "Z-військор" Владлен Татарський .

"У Росії починається... Павуки поїдають один одного в банку. Питання "Коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби?" у країні закручених гайок було питанням часу, як прорив дозрілого гнійника. Рф чекають незворотні процеси і Смута 2.0. А нам своє робити", - написав Подоляк. 

Нагадаємо, 2 квітня у Санкт-Петербурзі під час вибуху у кафе загинув Z-військор Владлен Татарський. За попередніми даними, вибухнула статуетка, яку на зустріч із Татарським принесла невідома дівчина.

Владлен Татарський (Максим Фомін) – уродженець Макіївки Донецької області. 2011 року був засуджений за пограбування банку. У 2014 році втік з колонії. Потім його знову було засуджено вже в так званій "ДНР", але отримав "помилування" від Олександра Захарченка, і став "військором "ДНР".

Відомий у тому числі заявою "Всіх вб'ємо, всіх пограбуємо. Усе як ми любимо"

Ліквідований у Санкт-Петербурзі (РФ) під час "зустрічі з читачами" 2 квітня 2023 року.

Як повідомлялося, у мережі показали момент вручення Z-військорові Татарському статуетки, що вбила його. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті