У Зеленського розповіли про 5 головних цілей, в які росія "істерично вкладається" саме на даному етапі війни в Україні

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк розповів про п'ять головних цілей росії, які вона ставить перед собою на даному етапі війни. Про це Подоляк написав у своєму Телеграм-каналі 25 жовтня.

"Росія на цьому етапі війни істерично вкладається... По-перше, у масштабні "м'ясні" контрштурми, щоб пройти хоча б на 500 метрів. Заради пропагандистських цілей… По-друге, у провокування інших осередків нестабільності в різних регіонах. І пролонгацію цих нестабільностей, щоб максимально відвернути увагу демократій від підтримки України", - написав Подоляк.

Він також зазначив, що:

- по-третє, росія вкладається в обов'язкове заморожування конфлікту, зниження інтенсивності бойових дій і збереження своєї присутності на частині окупованих територій. З подальшим виходом на наступні етапи війни; 

- по-четверте, у постійний пошук ракет/снарядів/дронів у третіх країнах та створення мережі виробництв у межах умовного терористичного Альянсу;

- по-п'яте, у переведення війни в позиційну без істотного просування сторін, щоб частково відновити вплив на глобальні дисекції… Усе це разом має передбачуваний, примітивний вигляд і легко усувається жорсткою принциповою позицією коаліції країн демократії. 

"Потрібно довести війну до справедливого фіналу й отримати архітектуру нового глобального порядку", - підкреслив Подоляк.

Раніше у Зеленського відреагували на події в Ізраїлі, пов'язавши їх із політикою хаосу РФ.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті