У Зеленського розказали, що насправді цікавить росію і як виглядає капітуляція України "російськими очима"

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк заявив, що росію взагалі не цікавлять переговори щодо завершення війни в Україні. Про це Подоляк написав у своєму Телеграм-каналі 6 листопада.

"Хто взагалі сказав, що Росію цікавлять "переговори", "дипломатичне врегулювання" та інші розмови про мир? Росію насправді цікавить лише свій власний непрограш у війні, обов'язкове збереження частини окупованих територій, безкарність за військові злочини, збереження репутації ключового "бєспрєдєльщика" серед специфічних країн, а головне - обов'язкова капітуляція України, яка може мати різний вигляд. Або "ультимативно невигідних угод", або затяжної війни, або глибокої внутрішньополітичної кризи", - написав Подоляк.

Він закликав не будуйте ілюзій щодо росії.

"Мир" для них - це лише оперативна пауза, щоб пройти через мілітарно-пропагандистську модернізацію та продовжити системно руйнувати демократії… Тому зброя, зброя і ще раз зброя для України. Це єдиний правильний шлях", - зазначив Подоляк.

Раніше повідомляось, що у Кремлі прокоментували статтю Залужного.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті