Російські ЗМІ повідомили про смерть брата радника президента України Михайла Подоляка Володимира Подоляка

Російські ЗМІ повідомили про смерть старшого брата радника президента України Михайла Подоляка Володимира Подоляка. Він помер ще 19 травня, але інформація про це з'явилася тільки 6 липня. 

"Володимир Михайлович Подоляк, російський полковник у відставці і старший брат радника президента України Михайла Подоляка, помер 19 травня 2024 року у віці 59 років. Обставини його загибелі невідомі. Росіяни публічно про це не повідомляли", - зокрема пише акаунт проєкту "KIU. Russian Officers killed in Ukraine" у мережі Х, який відстежує смерті російських військових.

Зазначається, що судячи з вінків на могилі Володимир Подляк у званні полковника служив у ГРУ МО Росії.  

Раніше повідомлялося, що радник глави офісу президента України Володимира Зеленського Михайло Подоляк підтвердив, що його старший брат Володимир проживає в Москві, однак інформацію про зв'язок родича зі спецслужбами РФ заперечив, називаючи його "простим російським пенсіонером".  

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті