У Зеленьского відкинули будь-які конспірологічні теорії про "здачу України"

Будь-які припущення щодо можливості таємних переговорів західних країн з кремлем щодо України не будуть втілені в реальність. Українці цього не дозволять, бо це питання життя. Про це написав у Twitter радник голови ОП Михайло Подоляк.

"Будь-які конспірологічні теорії про "здачу України" чи таємні переговори Заходу з Путіним не враховують одну "маленьку деталь" - українців. Такі домовленості просто не могли б бути втілені. Україна ніколи не стане на коліна перед росіянами. Це не питання політики. Це питання життя", - написав Подоляк.

Раніше прес-секретар російського президента допустив можливість переговорів із Заходом щодо України. Однак координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі сказав, що лише Президент України Володимир Зеленський може ухвалити рішення про початок переговорів з РФ і Вашингтон не буде на нього тиснути.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті