У Запоріжжі спільно з урбаністичною коаліцією "Ro3kvit" розробляють "Візію Запоріжжя-2030", яка ляже в основу оновленої Стратегії розвитку міста

У Запоріжжі місцева влада разом з представниками громадськості, наукової спільноти й з командою урбаністичної коаліції "Ro3kvit" в рамках роботи над планами післявоєнного розвитку міста розробляє "Візію Запоріжжя-2030", відповідний Меморандум між міською радою і коаліцією "Ro3kvit" було підписано на 3 березня. Про це повідомили міська рада Запоріжжя на своєму сайті й урбаністична коаліція "Ro3kvit: Urban Coalition for Ukraine" у Facebook 4 березня.

"Почалась розробка "Візії Запоріжжя-2030", - пише міськрада.

"Візія Запоріжжя-2030" - це документ, який має на меті визначити майбутнє міста Запоріжжя в умовах війни та після її закінчення. Урбаністична коаліція Ro3kvit: Urban Coalition for Ukraine надає експертну підтримку Запорізькій міській раді для забезпечення використання сучасних методів та інструментів в рамках розробки Візії", - пише коаліція "Ro3kvit".

Зазначається, що наразі затверджено чотири робочі групи, які візьмуть участь у розробці стратегічного документу. У складі робочих груп - представники різних сфер, що впливають на якість життя міста. Це екологія, культура, економіка, мобільність, спорт, освіта, інфраструктура, безпека та захист, діджиталізація тощо. Вони аналізуватимуть поточну ситуацію в місті, виявлятимуть основні проблеми та виклики та пропонуватимуть рішення для їх подолання.

"Вже зараз працюємо над планами післявоєнного розвитку Запоріжжя, - зазначив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв. - Один з важливих кроків на цьому шляху - розробка "Візії Запоріжжя-2030", яка ляже в основу оновленої Стратегії розвитку міста".

Куртєв підкреслив, що в розробці Візії бере безпосередню участь засновник урбаністичної коаліції "Ro3kvit" нідерландський архітектор Фулко Трефферс, який особисто знаходиться в Запоріжжі. 

В числі напрямків діяльності коаліції - стратегії розбудови міст й відповідні пілотні проєкти в Україні.

На фото праворуч - засновник урбаністичної коаліції "Ro3kvit" нідерландський архітектор Фулко Трефферс

Раніше повідомлялось, що в центрах психосоціальної підтримки родин з дітьми в Запоріжжі починають проводити навчальні сесії з основних шкільних предметів.

Раніше також повідомлялось, що Запоріжжя починає налагоджувати економічну співпрацю з Калушем Івано-Франківської області.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті