У Закарпатській ОВА пояснили, чи пов'язаний з мобілізацією дозвіл військовим перевіряти документи громадян

Рішення про запровадження окремих заходів правового режиму воєнного стану, зокрема перевірки документів військовими та нацгвардійцями, ухвалене радою оборони Закарпаття, не пов’язане з мобілізацією і не містить дозволу на перевірку транспортних засобів, житла або інших приміщень громадян. Про це розказав заступник голови Закарпатської ОВА Ігор Шинкарюк на брифінгу 1 грудня, повідомляє "Карпатський Об'єктив".

"Існує хибна думка, начебто воно (рішення. - "ОстроВ") пов’язане з мобілізацією, але це зовсім не так", – сказав Шинкарюк.

Він підкреслив, що ухвалене рішення стосується винятково перевірки документів.

Зазначається, шо рішення прийнято відповідно до постанови, котра містить у собі не лише перевірку документів, але і транспортних засобів, житла, майна і всього іншого. Однак, за словами заступника голови ОВА, на території Закарпатської області рішенням Ради оборони запроваджено виключно перевірку документів - без перевірки транспортних засобів, житла тощо.

Шинкарюк також наголосив, що це рішення необхідне через підвищений рівень криміногенної обстановки, оскільки на територію Закарпаття прибувають різні групи людей, серед яких так звані "авторитети". Крім того, в Закарпатську область багато людей прибувають на територію області з метою незаконного перетину кордону.

"У нас відволікаються величезні сили Державної прикордонної служби, котра вимушена працювати по всій лінії державного кордону. А це декілька сотень кілометрів", – сказав чиновник.

За його словами, самих прикордонників для цього не вистачає.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті з п'ятниці перевірятимуть документи у всіх, хто проживає в регіоні.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті