У ВР зареєстрували законопроєкт, який пропонує ув'язненим "скрутити" строк на велогенераторі

У парламенті зареєстрували законопроєкт, який пропонує залучити в'язнів до генерації електроенергії через велогенараційні установки. Про це повідомив автор законопроєкту депутат Верховної Ради Сергій Гривко у Facebook 18 вересня.

"В п'ятницю був зареєстрований один із моїх креативних законопроєктів. Його концептуальна суть проста. Мотивувати 50 тис в'язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки", - написав Гривко.

За його словами, за рік в'язень може зменшити на 30 днів термін ув'язнення, що прямо вплине на економію щодо його утримання - приблизно до 8%.

"Цим законопроєктом показую альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати у активний спорт, спортивні зали та інші структури", - додав Гривко.

Як повідомлялось раніше, у ВР внесли законопроєкт про створення е-реєстру військовозобов'язаних.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті