У ВР зареєстрували законопроєкт, який пропонує ув'язненим "скрутити" строк на велогенераторі

У парламенті зареєстрували законопроєкт, який пропонує залучити в'язнів до генерації електроенергії через велогенараційні установки. Про це повідомив автор законопроєкту депутат Верховної Ради Сергій Гривко у Facebook 18 вересня.

"В п'ятницю був зареєстрований один із моїх креативних законопроєктів. Його концептуальна суть проста. Мотивувати 50 тис в'язнів генерувати електроенергію через велогенараційні установки", - написав Гривко.

За його словами, за рік в'язень може зменшити на 30 днів термін ув'язнення, що прямо вплине на економію щодо його утримання - приблизно до 8%.

"Цим законопроєктом показую альтернативні можливості для наповнення енергетичної системи, які можливо імплементувати у активний спорт, спортивні зали та інші структури", - додав Гривко.

Як повідомлялось раніше, у ВР внесли законопроєкт про створення е-реєстру військовозобов'язаних.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті