У Вовчанську зросла кількість постраждалих від ворожого обстрілу

Двоє людей постраждали, за уточненими даними, в результаті російських обстрілів Вовчанська Харківської області 25 вересня. Про це повідомив у Телеграм олова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Пошкоджено 2 приватні житлові будинки. Були поранені та госпіталізовані чоловік 73 і жінка 60 років. Наразі медики надають постраждалим усю необхідну допомогу", - написав Синєгубов.

Раніше повідомлялося, що внаслідок обстрілів Вовчанська в понеділок постраждав 73-річний мирний житель.

Нагадаємо, з Вовчанської громади оголосили примусову евакуацію дітей. 

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті