З Вовчанської громади оголосили примусову евакуацію дітей — Синєгубов

Примусову евакуацію дітей оголосили з деяких населених пунктів прикордонної Вовчанської громади, яка зараз щодня під обстрілами російської армії РФ. Про це  заявив голова обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі нацмарафону 17 липня.

"Ми оголосили примусову евакуацію дітей з деяких населених пунктів цієї територіальної громади. Люди не хочуть їхати. Для нас безпека людей, дітей — на першому місці, маємо вживати заходів. 217 дітей ми маємо вивезти з цих територій, 43 ми вивезли станом на ранок", — сказав Синєгубов.

Вранці 17 липня армія РФ обстріляла Вовчанськ з артилерії, 64-річний чоловік отримав поранення, повідомили попередні дані у прокуратурі.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті