У Вовчанську зросла кількість постраждалих від ворожого обстрілу

Двоє людей постраждали, за уточненими даними, в результаті російських обстрілів Вовчанська Харківської області 25 вересня. Про це повідомив у Телеграм олова Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Пошкоджено 2 приватні житлові будинки. Були поранені та госпіталізовані чоловік 73 і жінка 60 років. Наразі медики надають постраждалим усю необхідну допомогу", - написав Синєгубов.

Раніше повідомлялося, що внаслідок обстрілів Вовчанська в понеділок постраждав 73-річний мирний житель.

Нагадаємо, з Вовчанської громади оголосили примусову евакуацію дітей. 

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті