У ВМС ЗСУ розповіли, що буде з Чорноморським флотом РФ після ліквідації його командувача

Ліквідація командувача Чорноморського флоту росіян Юрія Соколова створить проблеми з керованістю військами для ворога. Про це заявив спікер Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук в ефірі телемарафону 25 вересня. 

Він нагадав, що в росії є адмірали для управління флотами, які добре знають, в якому стані знаходяться їхні сили, особовий склад, як правильно ними керувати і як їх розставити.

"І зараз вони втрачають людину, яка всім цим процесом керує. І разом з ним його штат, який так само керує флотом. Тому що потрібно розуміти, що це досить велике угруповання", - уточнив Плетенчук.

Він розповів, що для керування флотом необхідна така кількість менеджерів, яка опікуватимуться ключовими процесами. Але зараз головна частина цього механізму стала непрацездатною.

"Так, сьогодні вночі вони ще завдавали по інерції ударів. Але, як я вже сьогодні казав, це нагадує курку, яка бігає без голови. Вона бігає, щось робить, але вже вона мертва. Тому станом на зараз вони матимуть відповідні проблеми з керованістю військами", - додав речник ВМС.

Як повідомлялося, після ураження штабу Черноморського флоту РФ загинули 34 офіцера, серед них командувач адмірал Віктор Соколов.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті