У результаті удару по штабу Черноморського флоту РФ загинув командувач Соколов - ССО

Після ураження штабу Черноморського флоту РФ загинули 34 офіцера, серед них командувач адмірал Віктор Соколов. Про це повідомила пресслужба Сил спеціальних операція 25 вересня.

"ССО доповнює результати успішних спецоперацій! Оновлена інформація по втратам противника в результаті проведення спецоперації ССО зі знищення БДК «Мінськ» та штабу чф рф. Враховуючи факт, що БДК «Мінськ» мав на наступний день вийти на бойове чергування,  особовий склад був присутній на БДК. Безповоротні втрати склали 62 окупанта. Після ураження штабу чф рф загинуло 34 офіцера, серед них командувач чф рф. Ще 105 окупантів було поранено. Будівля штабу не підлягає відновленню", - йдетьс у повідомленні.

Як повідомлялося, до влучного удару ракет 22 вересня по штабу Чорноморського флоту РФ у тимчасово окупованому місті Севастополь призвела вдала операція Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті