У Верховній Раді вимагають розібратися з дискваліфікацією Харлан на міжнародному рівні

Члени комітету з питань молоді та спорту пропонують Верховній Раді ухвалити звернення до парламентів та урядів демократичних держав світу, до Міжнародного олімпійського комітету (МОК) і міжнародних спортивних федерацій щодо засудження незаконної дискваліфікації української фехтувальниці Ольги Харлан. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".. 

Відповідний проєкт постанови №9554 зареєстровано в парламенті 2 серпня. Його тексту на сайті парламенту наразі немає.

Співавторами законодавчої ініціативи стали, зокрема, голова профільного комітету Верховної Ради Андрій Кожем'якін ("Батьківщина"), його перший заступник Жан Беленюк ("Слуга народу"), заступники Анатолій Костюх і Василь Мокан (обидва зі "Слуги народу"), а також Григорій Суркіс (група "Платформа за життя і мир").

Як повідомлялося, 27 липня українська шаблістка Ольга Харлан, яка перемогла росіянку на чемпіонаті світу з фехтування, не подала руки росіянці і була дискваліфікована 27 липня.

Федерації фехтування України оскаржила рішення про дискваліфікацію Харлан на чемпіонаті світу.

Пізніше Міжнародна федерація фехтування скасувала дискваліфікацію української фехтувальниці Ольги Харлан, а Міжнародний олімпійський комітет (МОК) виділив Ользі Харлан місце на Олімпіаді 2024 року.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті