Ольгу Харлан дискваліфікували після перемоги над росіянкою, бо не подала їй руки

Українська шаблістка Ольга Харлан, яка перемогла росіянку на чемпіонаті світу з фехтування, не подала руки росіянці і була дискваліфікована 27 липня. Про це пише "Укрінформ".

"Ольгу Харлан дискваліфікували, бо не подала руку росіянці, – йдеться в повідомленні. – Згідно з даними лайфтабло, Харлан пройшла до наступного раунду та мала зустрітись з представницею Болгарії, але сутичка наступного раунду не відбулася".

Зазначається, що після перемоги Харлан демонстративно не потисла руку своїй суперниці. Коли росіянка підійшла до українки, то Ольга виставила шаблю вперед і щось говорила своїй опонентці. За правилами FIE (Міжнародної федерації фехтування), "відмова фехтувальника привітати суперника, рефері та глядачів до початку поєдинку або після останнього удару карається чорною карткою (дискваліфікацією)". Росіянка залишалася на доріжці хвилин 50, протестуючи проти рішення Харлан та вимагаючи її дискваліфікації.

Раніше повідомлялось, що українські спортсмени зможуть брати участь у змаганнях, де росіяни і білоруси виступають не від своїх держав.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті