Дискваліфікацію Ольги Харлан скасовано. Вона виступить на Олімпіаді

Міжнародна федерація фехтування скасувала дискваліфікацію української фехтувальниці Ольги Харлан 28 липня. Про це повідомив "Укрінформ. Новини України" в Телеграм.

"Міжнародна федерація фехтування (FIE) скасувала дискваліфікацію Ольги Харлан", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вже привітав фехтувальницю.

"Вітаємо зірку українського фехтування Ольгу Харлан зі скасуванням несправедливої дискваліфікації та відновленням права виступати, зокрема й на Олімпійських іграх. – написав Кулеба. – Істина і гідність переважають, коли ми всі стаємо на їхній захист і боремося як один. А тепер до нових перемог, наша героїне!"

Бі-бі-сі повідомляє, що Міжнародний олімпійський комітет (МОК) виділив Ользі Харлан місце на Олімпіаді 2024 року.

"З огляду на вашу унікальну ситуацію, Міжнародний олімпійський комітет виділить вам додаткову квоту на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі на випадок, якщо ви не зможете пройти кваліфікацію в період, що залишився", - повідомив президент МОК Томас Бах у листі Ользі Харлан.

Раніше повідомлялось, що Ольга Харлан опублікувала відеозвернення: "Росія тероризує спорт. Я діяла своїм серцем".

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті