Ольга Харлан: "Росія тероризує спорт. Я діяла своїм серцем"

"Ця країна, яка тероризує нашу державу, тероризує і спорт", – заявила українська фехтувальниця Ольга Харлан після того, як отримала дискваліфікацію за відмову потиснути руку росіянці. Відповідне відео звернення до співвітчизників Харлан розмістила у своєму Instagram 27 липня.

Харлан прокоментувала свою дискваліфікацію та подякувала усім українцям за підтримку. Вона зазначила, що не потисла руку росіянці, бо "діяла своїм серцем".

Раніше повідомлялось, що Подоляк заявив: спортсменка, якій Харлан не потиснула руку, відкрито підтримує російську агресію.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті