У центрі Мелітополя перевернулася машина окупантів з системою ППО

У центрі окупованого Мелітополя перевернулась на дорозі машина з системою ППО. Про це повідомив мер Мелітополю Іван Федоров у Телеграм 21 квітня.

"З технікою окупантів останнім часом щось трапляється. Півгодини тому ворожа техніка, яка перевозила систему ППО, не вписалась в поворот: перевернулась на дорозі по проспекту Богдана Хмельницького - у самому центрі поки що окупованого Мелітополя", - написав він і додав фото.

 Раніше повідомлялося, що  окупанти активно перекидають з Криму у бік Запоріжжя через Мелітополь солдатів і бетонні конуси.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті