Окупанти активно перекидають у Запорізьку область з Криму війська і "зуби дракона"

Російські окупанти активно перекидають з Криму у бік Запоріжжя через Мелітополь солдатів і бетонні конуси. Про це 18 квітня в Telegram заявив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Окупанти заметушилися. Сьогодні в районі автостанції в нижній частині Мелітополя скупчення ворожої техніки і цивільних авто. До Мелітополя прибуває "гарматне м'ясо", яке пересаджують і везуть у невідомому напрямку", - повідомив міський голова.

Своєю чергою, з Енергодара, Дніпрорудного та Кам'янки-Дніпровської прибувають автобуси та легкові автомобілі з цивільними. Приїжджають з боку фронту і "швидкі" з мигалками. На додаток до цього, Федоров повідомив, що з Криму та Бердянська до фронту підвозять і бетонні конуси.

"Щодня через Мелітополь з боку Криму та Бердянська в бік Запоріжжя і назад їздять ворожі "камази". Протягом останнього тижня перевозять і бетонні конуси", - повідомив міський голова Мелітополя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Мелітополі окупанти почали замінювати колаборантів на "своїх із РФ".

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті