У центрі Мелітополя перевернулася машина окупантів з системою ППО

У центрі окупованого Мелітополя перевернулась на дорозі машина з системою ППО. Про це повідомив мер Мелітополю Іван Федоров у Телеграм 21 квітня.

"З технікою окупантів останнім часом щось трапляється. Півгодини тому ворожа техніка, яка перевозила систему ППО, не вписалась в поворот: перевернулась на дорозі по проспекту Богдана Хмельницького - у самому центрі поки що окупованого Мелітополя", - написав він і додав фото.

 Раніше повідомлялося, що  окупанти активно перекидають з Криму у бік Запоріжжя через Мелітополь солдатів і бетонні конуси.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті