У три деокуповані села Луганської області, де ще лишаються люди, напередодні Великодня поліцейські привезли хліб та паски

Поліцейські доставили в деокуповані населені пункти Луганщини хліб та великодні паски 13 квітня, напередодні Великодня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 13 квітня.

"Напередодні Великодня поліцейські Луганщини доставили та роздали місцевим 500 буханок хліба, закуплених та переданих мешканцям міжнародним фондом "ADRA", та 60 великодніх пасок від Красноріченьскої військової адміністрації", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що паски та хліб привезли у три села, де ще залишаються мешканці – Невське, Макіївку та Греківку Красноріченської селищної громади Сватівського району.

Раніше повідомлялось, що село Невське – одне із 13 населених пунктів Луганщини, які перебувають під контролем України, причому ті близько ста осіб, що залишаються в селі – це максимальна кількість мешканців як для деокупованих населених пунктів Луганщини. Так, раніше повідомлялось, що станом на момент звільнення – у листопаді 2022 року – в Невському проживало близько 150 осіб, у сусідній Макіївці – до 40, в деяких селах взагалі нікого не залишалось.

До прикладу, в січні 2023 року рашистський снайпер вбив останню мешканку села Новоселівське – літню жінку, яка йшла по воду.

Наразі під контролем України перебуває близько 5% території Луганщини, і саме це заважає російським окупантам вийти на адміністративні кордони області. Так, раніше повідомлялось, що 12 сіл Луганської області були звільнені від російських загарбників станом на 20 листтопада 2022 року (плюс селище Білогорівка, яке окупантам так і не вдалось захопити. – "ОстроВ").

Станом на початок квітня 2023 року рашисти обстрілювали шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганщини, у тому числі в Невське

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті