Рашистський снайпер у Новоселівському на Луганщині вбив літню жінку, яка йшла по воду – Гайдай

У селі Новоселівське Сватівського району Луганської області рашистський снайпер застрелив літню жінку. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай у відеозверненні, опублікованому в його Телеграм-каналі 9 січня.

"В Новоселівському росіяни кожний будинок розстріляли артилерією. Кожний, – сказав Гайдай. – Просто вулицю брали й до кінця розстрілювали. Людей нема… Залишалась бабуся, хоч їй і пропонували виїхати. Вона увечері пішла по воду. І російській снайпер її вбив".

Гайдай підкреслив, що, можливо, снайпер не розпізнав, хто це йде – просто побачив фігуру в тепловізорі.

Раніше повідомлялось, що на окупованих територіях рашисти розстрілюють людей просто на вулицях, є свідчення місцевих мешканців.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті