Рашисти обстрілюють шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганщини – Власенко

Окупанти обстрілюють шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганської області та евакуації населення звідти. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко в ефірі "Апостроф Live" 31 березня.

"Останнім часом вони намагаються порушити нашу логістику до звільнених територій Луганської області", – сказав Власенко.  

Він уточнив, що тим часом в окупованих Рубіжному та Лисичанську загарбники житловий фонд не відновлюють взагалі, в Сєвєродонецьку тим часом дещо роблять.

Раніше повідомлялось, що рашисти використовують майже всі цивільні медзаклади Луганщини і заселили майже половину житлового фонду Сєвєродонецька.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті