Рашисти обстрілюють шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганщини – Власенко

Окупанти обстрілюють шляхи постачання гуманітарної допомоги у звільнені населені пункти Луганської області та евакуації населення звідти. Про це повідомив голова Сєвєродонецької РДА Роман Власенко в ефірі "Апостроф Live" 31 березня.

"Останнім часом вони намагаються порушити нашу логістику до звільнених територій Луганської області", – сказав Власенко.  

Він уточнив, що тим часом в окупованих Рубіжному та Лисичанську загарбники житловий фонд не відновлюють взагалі, в Сєвєродонецьку тим часом дещо роблять.

Раніше повідомлялось, що рашисти використовують майже всі цивільні медзаклади Луганщини і заселили майже половину житлового фонду Сєвєродонецька.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті